Agnė Mišeikaitė
Medicinos psichologė

„Giliausiai žiemai atėjus suprantu, kad manyje yra nenugalima vasara” – A. Camus

Savo darbe ir gyvenime esu linkusi tikėti, kad net (ypač) pačiais sunkiausiais gyvenimo tarpsniais žmogus turi turėti resursų „išbristi iš giliausios žiemos” ir atrasti savyje nuostabius dalykus, apie kuriuos jis niekada net nebuvo susimąstęs. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę dirbti profesionalioje, empatiškoje ir nuolat tobulėjančioje Savęs pažinimo centro komandoje, kuriai iš tikrųjų rūpi žmogaus psichikos sveikata ir, kuri nuoširdžiai yra linkusi išklausyti, išgirsti ir padėti žmogui, kuris susiduria su įvairiausiais psichologiniais sunkumais.


Išsilavinimas:

2013 – 2017 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Sveikatos psichologijos bakalauras

2017 m. iki dabar Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Sveikatos psichologijos magistras


Darbo patirtis:

2017 – 2018 m. psichologė Kauno Vinco Bacevičiaus pradinėje mokykloje

2018 m. kovas – gruodis Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro psichologė savižudybių prevencijos projekte

2018 m. iki dabar psichologė Kauno Žaliakalnio progimnazijoje

Papildoma informacija:

Pabaigta CAMS savižudybių intervencijos mokymų programa

Lyderė tarptautiniame mainų projekte (Erasmus+) „Health factor” Italija, Turinas (2017 m. gegužės – liepos mėn.) (Youthpass ID QFHF-6R8Q-59DA-YAWE).

Mokslinio darbo „Reabilitacijos įstaigose besigydančių ir sveikų vaikų gyvenimo kokybė“ pristatymas Jaunųjų mokslininkų ir tyrėjų konferencijoje 2017 metų gegužės 17 d. (sertifikato nr. JMTK 1720101)


Daugiau: