Agnė Petkevičienė
Medicinos psichologė – dailės terapeutė

"Menas, kūryba gali būti tikra mūsų sielos gydytoja. Įvairios kūrybinės priemonės mums padeda išreikšti savo jausmus ir giliau pažvelgti į savo vidinį pasaulį.

Kartais mums būna sunku kalbėti apie savo išgyvenimus, tačiau koks palengvėjimas ateina, kai pamatai, jog gali juos nupiešti, perteikti netiesiogiai ir saugiai „užšifruotus“ tik mums suprantama spalvų ar simbolių kalba. Paversti jausmai ar išgyvenimai spalvomis, ar formomis, mums gali padėti pamatyti ir suprasti „kaip aš čia ir dabar jaučiuosi“, „ar man patinka ką aš matau savo piešinyje“. Jei ne, tada galiu lengvai pakeisti kas man nepatinka – nupiešti kitaip, nepatikusią vietą iškirpti, užklijuoti ar užpiešti patikusia spalva arba destruktyvius išgyvenimus suplėšyti arba sukarpyti. Ir tikiu, kad po dailės terapijos atsitinka mažytis stebuklas – realūs pokyčiai įvyksta ir mūsų gyvenime."

Išsilavinimas ir kvalifikacija

2008 – 2012 m. Psichologijos bakalauro laipsnis (Vytauto Didžiojo universitetas, Kaunas (Lietuva))

2012 – 2014 m. Sveikatos psichologijos magistro laipsnis (Vytauto Didžiojo universitetas, Kaunas (Lietuva))

2014 – 2015 m. Kauno technologijų universiteto pedagogo profesinė kvalifikacija (Kauno technologijų universitetas, Kaunas (Lietuva))

2014 – 2017 m. Medicinos ir Sveikatos magistro kvalifikacinis laipsnis, Dailės terapijos specializacija (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas ir Vilniaus dailės akademija,  Kaunas (Lietuva))

Darbo patirtis

2021 m. iki dabar medicinos psichologė ir dailės terapeutė “Savęs pažinimo centre”

2014 m. iki dabar medicinos psichologė LSMU KK Psichiatrijos klinikoje

2015 – 2019 m. medicinos psichologė LSMU KK Akušerijos ir ginekologijos klinikojeDaugiau: