Eglė Valčiukienė
Gydytoja psichiatrė

"Kai žmonės kalbasi, tuomet vyksta stebuklai" – tai pasakymas, savyje talpinantis tiek daug išminties ir paprastumo. Kartu labai svarbu ne tik kalbėtis, bet mokėti ir išgirsti kitą, pamėginti jį suprasti. Savo darbe stengiuosi pamatyti, išgirsti ir suprasti kiekvieną žmogų individualiai, kurti saugią erdvę būti savimi. Nors ir sunkumai, kuriuos žmonės patiria, gali būti pavadinti vienodais pavadinimais, kiekvienas patiria juos skirtingai, todėl kiekvienam reikalingas individualus požiūris ir pagalba. Džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių nusprendžia pasidalinti savo patirtimi viešai, taip padrąsindami kitus, kurie galbūt nedrįsta kreiptis pagalbos. Nes nors ir emocinės žaizdos nėra taip matomos, kaip fizinės, tai nereiškia, kad jos yra mažiau svarbios.

Išsilavinimas ir kvalifikacija

2021 m. iki dabar Individualios psichodinaminės psichoterapijos podiplominės studijos (Vilniaus universitetas, Medicinos fakultetas, psichiatrijos klinika, Vilnius)

2016 – 2022 m. Gydytojo psichiatro kvalifikacija (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Kauno klinikų Psichiatrijos klinika, Kaunas)

2010 – 2016 m. Medicinos gydytojo magistro laipsnis (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Medicinos akademija, Kaunas)

Darbo patirtis

2022 m. iki dabar  Gydytoja psichiatrė psichiatrijos dienos stacionare “Savęs pažinimo centras”

2022 m. iki dabar  Gydytoja psichiatrė UAB "Medgintras" psichikos sveikatos centre

2016 – 2022 m. Suaugusiųjų gydytoja psichiatrijos rezidentė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Psichiatrijos klinikoje)

2015 m. iki dabar Savanorė emocinės paramos tarnyboje „Jaunimo linija“

Daugiau: