Ieva Marudinienė
Gyd. psichiatrė – centro vadovė

Gydytoja psichiatrė Ieva Marudinienė medicinos studijas baigė Kaune, Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Troškimas pažinti, suprasti, pažvelgti į  žmogaus vidų, tačiau ne per chirurginį pjūvį ar ultragarso aparatą, o per pokalbį, išsikristalizavo į susidomėjimą psichiatrijos sritimi. „Man visą laiką buvo  įdomus žmogus kaip visuma  –  jo mintys, jausmai, pojūčiai, istorija, visos detalės smulkiais potepiais sugulančios į paveikslą, kurį dėliojame, interpretuojame, stebime kartu su pacientu“ – sako gydytoja Ieva. Paveikslo metafora pasirinkta neatsitiktinai, nes mokykloje sustiprintai mokėsi dailę ir iki šiol mėgėjiškai praktikuoja ir domisi vaizduojamaisiais menais. Po ketverius metus trukusios rezidentūros Kaune, įgijo suaugusiųjų psichiatro licenciją. Siekdama  plėsti žinių bagažą ir į pacientų problemas pažvelgti visapusiškai,  gydytoja studijavo ir baigė kognityvinę ir elgesio terapiją. 

Jau studijų metais gydytoja Ieva dalyvaudavo studentų organizuojamuose socialiniuose projektuose, susijusiuose su psichiatrijos stigmos mažinimu. Ši tema jai svarbi iki šiol: „Džiaugiuosi viešoje erdvėje matydama žinomų žmonių pasisakymus apie jų patirtis akistatoje su psichikos sutrikimais. Noriu padrąsinti asmenis, susiduriančiais su įvairiais sunkumais, ieškoti sprendimų kartu su psichikos sveikatos specialistais. Taip kaip danties kanalo, ar apendicito gydymo neapsiimame patys, suvokdami savo galimybių ribas ir įvertindami delsimo žalą, taip ir psichikos sutrikimų atveju, kviečiu į šalį padėti įsitikinimą „su tuo privalau susidoroti savarankiškai“ ir kreiptis pagalbos“. 

Išsilavinimas ir kvalifikacija

2019 m. Kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeuto kvalifikacija (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Kaunas)

2013 – 2019 m. Gydytojo psichiatro kvalifikacija (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Klinikų psichiatrijos klinika, Kaunas)

2007 – 2013 m. Medicinos gydytojo magistro laipsnis (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Medicinos akademija, Kaunas)

Darbo patirtis

2020 m. iki dabar Vadovė ir gydytoja psichiatrė psichiatrijos dienos stacionare „Savęs pažinimo centras”

2020 m. iki dabar Gydytoja psichiatrė UAB "Medgintras" psichikos sveikatos centre

2020 – 2021 m. Gydytoja psichiatrė VšĮ Kelmės PSC 

2015 – 2019 m. Vyresnioji gydytoja rezidentė,LSMUL KK Psichiatrijos klinikoje

2014 m. Gydytoja – asistentė RKL PK Marių sektoriuje 

2013 – 2015 m. Jaunesnioji gydytoja rezidentė LSMUL KK Psichiatrijos klinikoje

Daugiau: