Tautvydas Pleita
Kineziterapeutas

“Judesys, kai jį taikome tikslingai ir atliekame taisyklingai, gydo kūną ir organizmą. Judesys išlaisvina protą ir padeda atsipalaiduoti. Kineziterapijos dėka pašalinamas fizinis ir psichologinis nuovargis, jaučiamas energingumas, visapusiškas sveikatos gerėjimas ir gyvenimo kokybės progresas. Kineziterapija yra vienas efektyviausių reabilitacijos bei gyvenimo kokybės gerinimo būdų. Gydymas judesiu gali padėti atstatyti ne tik griaučių ir raumenų sistemą, bet ir širdies, kraujagyslių, virškinimo ir kvėpavimo sistemas.

Apie mane: esu energingas, komunikabilus, linksmas, be galo myliu savo profesiją, tobulinuosi save įvairiuose seminaruose, nes  noriu padėti kitiems žmonėms jaustis tvirčiau. Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie jų sveikatos būklės gerėjimo.

Pagalba kitiems – didelis džiaugsmas man! Todėl ir dirbu čia.“ 

Domėjimosi sritys: individuali ir grupinė kineziterapija, individualios mankštos, sporto kineziterapija, traumų prevencija

Išsilavinimas ir kvalifikacija

2020 – 2022 m. Kineziterapijos magistro kvalifikacinis laipsnis (Lietuvos sporto universitetas, Kaunas)

2015 – 2019 m. Kineziterapijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis (Lietuvos sporto universitetas, Kaunas)

Darbo patirtis

2019 m. iki dabar Kineziterapuetas psichiatrijos dienos stacionare "Savęs pažinimo centras"

2019 m. iki dabar Kineziterapeutas Altamedica klinikų “Judesio centre”

Praktika ir įgūdžių formavimas: Druskininkuose ,,Eglės” sanatorijoje, Kaune RK MEDICUS, Respublikinėje Kauno ligoninėje.

Daugiau: