Kaip tapti pacientu:

Savęs pažinimo centras – tai gydymo įstaiga, kurioje teikiama psichoterapinė ir psichosocialinė pagalba žmonėms, patiriantiems tarpasmeninių santykių krizes, darbines problemas, išgyvenantiems netektis, jaučiantiems nerimą, nuotaikos svyravimus, esant depresijai, turintiems psichikos ir elgesio sutrikimų.

Čia, Kauno miesto bei rajono, Birštono ir Prienų miestų gyventojai, gali gauti TLK kompensuojamas 30 dienų gydymo paslaugas. Pagalba teikiama pusę dienos grupinėse veiklose (9 - 13 val. arba 14 - 17 val., priklausomai nuo gydymo(si) plano), tad likusią dienos dalį žmonės gali užsiimti jiems įprasta veikla. Norint gauti TLK kompensuojamą gydymą reikia:

  • Apsilankyti pas psichiatrą bet kuriame Psichikos Sveikatos Centre ir gauti psichiatro siuntimą gydytis psichiatrijos dienos stacionare (forma F027/a).
  • Esant gydytojo psichiatro diagnozuotiems atvejams, pakanka kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris išduos siuntimą gydytis psichiatrijos dienos stacionare.
  • užsiregistruoti (registratūros tel. +370 630 08980) ir atvykti pas mus.

Mokslu grįstas psichoterapinis/psichologinis/psichiatrinis gydymas suteikia galimybę ne tik sveikti turint psichikos sutrikimą, bet tai ir puiki prevencinė priemonė, siekiant užkirsti kelią varginantiems simptomams bei galimybė geriau pažinti save.

Savęs Pažinimo Centre teikiamos ir individualios mokamos paslaugos, kurioms NEREIKALINGAS gyd. psichiatro siuntimas ar galimybių pasas:

  • gyd. psichiatrų ir psichologų konsultacijos
  • psichoterapinė pagalba

Norinčius pasiteirauti dėl galimybių gydytis Savęs Pažinimo Centre kviečiame kreiptis į registratūrą, telefonu: +370 630 08980