Individuali psichologo konsultacija

Kiekvieno žmogaus gyvenimas kupinas įvairių išbandymų. Kai kurie iš jų užklumpa netikėtai, nepasiruošus ar neturint reikiamų žinių ir įgūdžių juos įveikti. Tokiu atveju ieškant geriausių būdų susitvarkyti su jais tampa individualus psichologinis konsultavimas. Jo metu asmuo, susiduriantis su problema ar sunkumu gyvenime, pasitelkdamas specialistą – psichologą – ieško problemos sprendimo būdų, mokosi naujų elgesio modelių, mokosi reikalingų psichologinių savipagalbos metodų, aiškinasi problemų priežastis bei keičia požiūrį į jas.

Psichologo konsultacijos gali būti naudingas žmogui susiduriant su tokiais sunkumais kaip tarpasmeninių santykių problemos, artimo žmogaus netektis, krizė, psichikos sveikatos sunkumai, siekiant aiškiau suprasti savo jausmus, poreikius, vidinius išgyvenimus ar tiesiog siekiant pagerinti norimus savo gyvenimo aspektus.

Konsultacijos yra mokamos bei derinamos individualiai su pasirinktu su specialistu. Taip pat prireikus jos gali papildyti psichoterapinio-psichosocialinio ir psichosocialinės reabilitacijos gydymo programas, kurias lanko centre nemokamą grupinę pagalbą gaunantys pacientai.

SAVĘS PAŽINIMO CENTRE šias paslaugas teikia: